Bez kategorii, NOWOŚCI

Egzaminy, spotkanie z mistrzami jujitsu

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu w jujitsu odbędzie się na ostatnim treningu przedświątecznym na Mokotowie, w czwartek 19 grudnia o godz. 19.30.

Na tym treningu wręczone też zostaną dwa dyplomy na czarne pasy 1. dan jujitsu: dla Adama Stasiulewicza i Krzysztofa Barczaka, którzy zdali egzamin mistrzowski w maju tego roku.

Obaj panowie maja też czarne pasy w innych sztukach walki: Adam w karate, a Krzysztof w battodo.

Pod koniec listopada shihan Piotrkowicz wykonał pokaz japońskich sztuk walki na otwarciu Mistrzostw Świata Karate Tradycyjnego Shotokan i Fudokan w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu i spotkał się tam także z dwoma ekspertami ju-jitsu: Aleksiejem Kuninem 10. dan prezydentem AJJIF Global (i wice prezydentem światowej federacji karate) oraz Jurim Smirnowem ekspertem ju-jitsu z Saint Petersburga, prezydentem IMAF-Eurasia.

Na zdjęciu poniżej shihan Piotrkowicz w stroju samurajskim i bluzie z Kodokanu stoi z prezydentem WTFSKF I. Bara 8. dan i wiceprezydentem A. Kunin 10. dan (w środku).

kunin piotrkowicz bara

Przypominamy, że w Centrum są do kupienia kaski dla początkujących, można zamówić też rękawice do MMA, rashguardy i niebieskie judogi.

Przypominamy o zapisach na obóz zimowy w Wiśle (15 – 22 lutego 2014 r.).