Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Europejski Turniej Mistrzów i seminaria jujitsu

 

treningi jiujitsu Okuyama sensei

Seminaria jujitsu z mistrzem Takemasa Okuyama 9. dan odbyły się w naszym Centrum w dn. 16 – 18 maja 2014 r. Uczestniczyli  w nich także niektórzy karatecy z różnych klubów, adepci Szkoły Samurajów (ci ćwiczą u siebie elementy taiho-jutsu – technik obezwładnień) oraz z sekcji walki nożem.

17 maja odbył się Europejski Turniej Mistrzów – interdyscyplinarne zawody w różnych sportach walki. Wśród nich nie zabrakło pokazowych walk w formule submission wrestling oraz pokazu jujitsu MMA. Również pokaz mistrza Okuyamy zawierał obok ciosów karate elementy rzutów i dźwigni. Zresztą asystowali mu w tym pokazie: instruktor Centrum MMA Michał Piotrkowicz 2. dan jujitsu i Kzrysztof Barczak 1 dan jujitsu.

W walkach kumite (stójka) z karatekami z powodzeniem walczyli adepci Centrum MMA Warszawa. Zresztą Adam Mrozek z Centrum zdobył wcześniej medal nawet w Mistrzostwach Polski Sportowej Chanbary (walki miękką bronią). Pełne wyniki zawodów i fotorelacja znajdują się na stronie http://www.karate.com.pl/index.php/fotorelacja-i-wyniki-turnieju-mistrzow/

Poniżej zdjęcia z treningów jujitsu goshindo (samoobrony). Osoby, które chcą obejrzeć więcej zdjęć zapraszamy do Nowości na stronie Warszawskiego Centrum Karate www.karate.com.pl,  Szkoły Samurajów www.battodo.pl oraz Warszawskiego Centrum Chanbara www.chanbara.pl.