Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Letnia Akademia Karate & Jujitsu MMA

Po Turnieju w Bydgoszczy – 16 marca od poniedziałku, 18 marca br. ruszają w Klubie zapisy na Letnią Akademię Karate & Juijitsu MMA 2024. W tym roku dziesięciodniowy obóz rekreacyjno-sportowy odbędzie się w Ośrodku Globus w Ustroniu, u podnóża gór Beskidu Śląskiego: Czantorii i Równicy w dniach 9 – 18 sierpnia br. Treningi karate, samoobrony i jiu-jitsu odbywać się będą na świeżym powietrzu oraz w hali sportowej na terenie ośrodka.

Jest to oferta dla całych rodzin (szczególnie w przypadku dzieci trenujących karate), jak i osób pojedynczych. W ośrodku znajduje się basen z hydro­ma­sażem i biczami szkockimi oraz sucha sauna. Wykwalifikowani specjaliści oferują bogaty wachlarz masaży i zabiegów prozdrowotnych, jak kąpiele chlorkowo – sodowo – wapniowe oraz bromkowe i jodkowe, a także torfy lecznicze (oddzielnie płatne).

Do naszej dyspozycji są pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami. W ośrodku działa wi-fi.

Koszt obozu wynosi 1900 zł od osoby. Dzieci urodzone w 2021 r. i młodsze mają pobyt gratis. W opłatę wliczony jest pobyt w ośrodku, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), treningi pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników (poza dziećmi jadącymi gratis). We własnym zakresie uczestnik pokrywa koszty przyjazdu do ośrodka (i powrotu zeń) oraz ubezpieczenie. Młodzież urodzona w 2012 r. i starsi niepełnoletni mogą jechać na obóz samodzielnie i przebywać pod opieką trenera – wychowawcy. Dopłata wynosi wtedy 200 zł – płatna przy przedpłacie.

Przedpłata w wysokości 500 zł od osoby (w przypadku niepełnoletnich ur. co najmniej w 2013 r. pod naszą opieką przedpłata wynosi 700 zł) jest bezzwrotną deklaracją udziału w obozie (i akceptacją warunków uczestnictwa). Płatność przelewem na konto Europejskiego Stowarzyszenia Budo lub bezpośrednio u hanshi Piotrkowicza (ewentualnie shihana Michała) do 18 maja br. lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc.

Dopłata 1400 zł od osoby przelewem bezpośrednio na konto Ośrodka do 22 czerwca br. Konto Ośrodka i inne niezbędne informacje podamy e-mailem uczestnikom po zakończeniu zapisów.

Kadra obozu – trenerzy Warszawskiego Centrum Karate: hanshi Tomasz Piotrkowicz, shihan Michał Piotrkowicz, sensei Luba Sroka.