Bez kategorii, NOWOŚCI

Letnia Akademia Karate & Kobudo

Trwają zapisy na Letnią Akademię Karate & Kobudo 2018. Jedziemy do sprawdzonego 🙂 w zeszłym roku ośrodka „Basia” w Mikoszewie, który jest położony na Bursztynowym Wybrzeżu Bałtyku, ok. 30 km od Gdańska. Ośrodek położony wśród bujnej przyrody, niedaleko rezerwatu, składa się z domków kampingowych, urozmaiconych placem zabaw dla dzieci, boiskiem, basenami, wiatą na grilla, stołówką, świetlicą i halą sportową. Otaczają go ciekawe trasy na wędrówki piesze i rowerowe, las oddzielający od plaży bałtyckiej, wały wzdłuż ujścia Wisły, kolej wąskotorowa. Domki i pokoje w pawilonie są z łazienkami, a pełne wyżywienie ma posmak domowej kuchni.

Zapraszamy całe rodziny, jak i pojedynczych członków Centrum MMA na dwa tygodnie od 4 do 18 sierpnia 2018 r. Tylko wyjeżdżający na dwa tygodnie otrzymają pamiątkową koszulkę i specjalny dyplom ukończenia Akademii. Ale oczywiście można też zapisać się tylko na jeden z tygodni, od soboty do soboty. Poniżej ulotka informacyjna z opłatami w formacie pdf (kliknij na napis Letnia Akademia Karate). Zapisy do końca maja br. – ilość miejsc ograniczona!
LETNIA AKADEMIA KARATE 2018
Oprócz treningów walki wręcz – mieszanych sztuk walki MMA oraz karate i jujitsu będzie można nauczyć się kobudo w zakresie posługiwania się długim kijem bo i nunchaku.