Bez kategorii, NOWOŚCI

Pierwsze „czarne pasy” w Centrum

Po pięciu latach regularnych treningów dwaj adepci Centrum MMA Warszawa jako pierwsi zdali egzamin na stopień mistrzowski 1. dan w kubojitsu MMA.

W czwartek 23 maja 2013 r. w dojo Mokotów odbył się ten ważny dla rozwoju Centrum (i dla uczestników egzaminu oczywiście!) sprawdzian. Sparing-partnerami byli zdający na pasy niebieskie: Michał Data i Wojciech Barczak.

Zdobywcy czarnych pasów to: Adam Stasiulewicz i Krzysztof Barczak. Obaj mają w swoim dorobku treningi i sukcesy w innych sztukach i sportach walki – Adam już od kilku lat posiada 1. dan w karate (wcześniej 1. dan junior i utytułowany zawodnik Warszawskiego Centrum Karate), a Krzysztof Barczak zdobył przeszło rok temu 1. dan battodo (szermierka samurajska) w Szkole Samurajów, trenuje też regularnie kobudo (sztuka walki tradycyjną bronią) i niedawno zdobył brązowy medal w kata kobudo w Mistrzostwach Polski Karate.

Krzysztof Barczak (wtedy jeszcze posiadacz pasa brązowego) i instruktor MMA Michał Piotrkowicz występują w filmowym podręczniku MMA nagranym przez kanał Polsatu – telewizję EduSat.

Obu fajterom gratulujemy!