Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Święta i Nowy Rok

Mija pomału rok, który skomplikował życie wielu ludziom w naszym kraju i na całym świecie. Za kilka albo kilkanaście tygodni umrze już  z powodu COVID-19 dwa miliony ludzi na całym świecie…

Hanshi Tomasz Piotrkowicz i shihan Michał Piotrkowicz chcą gorąco podziękować osobom, które zostały z Centrum MMA Warszawa i wspierały go w tym trudnym czasie. W Polsce mówimy „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.  Anglicy ukuli zręczny wierszyk „a friend in need is a friend indeed”.

Ostatnie treningi grudniowe jujitsu mma odbyły się w zeszłym tygodniu. Planowane treningi mieszanych sztuk walki w pierwszym tygodniu stycznia oraz wyjazd szkoleniowy do Wisły musimy odwołać ze względu na przepisy sanitarne. Wszyscy, którzy planowali wyjazd i dokonali przedpłat na konto Stowarzyszenia otrzymają zwrot tych sum jeszcze przed Świętami.

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy hanshi Tomasz Piotrkowicz wraz z rodziną!

W Nowym Roku, jeżeli nie zmienią się zarządzenia Ministerstwa Zdrowia zaczynamy po feriach od 19 stycznia 2021 regularne treningi – we wtorki na Saskiej Kępie razem z karatekami (zamiast Mokotowa, który ruszy, być może już w lutym 2021),  w środy na Ursynowie – dla zaawansowanych oraz w piątki na Grochowie (ul. Wąwolnicka 1) – dwie grupy.