Bez kategorii, NOWOŚCI

Treningi w czerwcu, letni obóz MMA

walka wręcz mma jiu-jitsu
* W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed przerwą wakacyjną treningi będą się odbywały w małym dojo przy ul. Lipskiej 18 (domofon 115) we wtorki (16 i 23 czerwca) o 20.30 oraz w piątek 19 czerwca o 18.30.
* Letni obóz MMA odbędzie się tradycyjnie wraz z Letnią Akademią Karate 1-11 sierpnia w Jarosławcu, nad morzem. W tym roku dodatkowo treningi bo-jutsu walki długim kijem. Przypominamy, że do 26 czerwca trzeba dokonać przelewu 910 zł od osoby na podane w informacji końcowej konto. Za autokar jest dodatkowo 140 zł. O miejscu i godzinie wyjazdu autokaru z Warszawy 1 sierpnia będzie informacja około 15 lipca na stronie www.karate.com.pl w dziale Nowości.
* Nasi zawodnicy odnieśli sukcesy w Warszawskim Turnieju Karate z 30. maja 2015 r. Adam Mrozek (pas czarny) wywalczył srebrny medal, a Przemysław Krajewski (pas żółty) brązowy medal w w kumite wagi ciężkiej. Trener MMA Michał Piotrkowicz (pas czarny) zdobył złoty medal w kumite seniorów wagi lekkiej. Wyniki i zdjęcia znajdują się na stronie Warszawskiego Centrum Karate – organizatora tej bardzo udanej imprezy http://www.karate.com.pl/index.php/fotorelacja-z-turnieju-karate/