Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Wesołych Świąt!

Szczęścia, spokoju i miłego odpoczynku z rodziną podczas Świąt Wielkanocnych życzy shihan Michał Piotrkowicz – trener MMA!

Treningi w tygodniu przed Świętami odbywają się do wtorku, 26 marca – trening karate i jujitsu MMA o 18.30 na Mokotowie (Kazimierzowska 16).
Po Świętach regularne zajęcia zaczynamy od środy, 3 kwietnia , a więc trening MMA wypada w piątek, 5 kwietnia o 18.30 na Mokotowie (Tyniecka 25).

W piątek, 5 kwietnia na treningu battodo o 19.00 na Gocławiu zapowiedziała się Telewizja TVN, a w sobotę, 6 kwietnia po treningu battodo w Podkowie Leśnej  odbędzie się o godz. 15.00 uroczysty finisaż wystawy mieczy samurajskich w Galerii Ikikata (ul. Wiewiórek 18). Zapraszamy!

W NOIZZ (onet.pl) ukazał się bardzo ciekawy wywiad z shihanem Michałem Piotrkowiczem, połączony ze specjalnym pokazem Szkoły Samurajów pt. „Polski samuraj o Szōgunie. Zobaczyliśmy, jak wyglądały walki w XVII-wiecznej Japonii.”
Szkoła Samurajów, a szczególnie shihan Michał przez kilka tygodni brali udział w promocji najnowszego serialu „Szogun” produkcji Disney+, o czym już był jeden News.
Stroje, zbroje i oręż, w którym wystąpili adepci Szkoły Samurajów nie były wcale gorszej jakości niż użyte w filmie „Szogun”. O umiejętnościach nie wspomnimy 🙂
Oto link do artykułu
https://noizz.pl/kultura/szgun-nowa-serial-disney/w01l855